Kokio tipo COBBeris esate?

KELIAUTOJAS

Gyvenimas kelyje jūsų brangiame furgone įkūnija laisvę ir tyrinėjimą. Tačiau valgio laikas dažnai gali sukelti iššūkių. Ribotos maisto ruošimo galimybės ir ankštos erdvės gali apsunkinti skanų ir kvapnų maistą.

COBB® nešiojamos grotelės, skirtos RV ir furgono gyvenimui, yra puikus sprendimas RV, furgonams ir karavanams, kaip jūs, kurie atsisako daryti kompromisus dėl skonio. Mūsų nešiojama viryklė sukurta taip, kad sklandžiai atitiktų jūsų gyvenimo būdą. Naudodami COBB® galite mėgautis gurmaniškais patiekalais, kad ir kur jus nuves kelionė. Jo kompaktiškas dydis ir universalumas reiškia, kad galite paruošti bet ką – nuo ​​sočių pusryčių iki pikantiškų vakarienių, neprarandant brangios vietos.

Atsisveikinkite su tradicinių stovyklaviečių krosnelių, grotelių ir kepimo ant ugnies rūpesčiais. Naršykite mūsų nešiojamų grilio priedų kolekciją, skirtą jūsų karavano nuotykiams pagerinti. Taigi, galėsite mėgautis mėgstamais patiekalais mėgaudamiesi savo aplinkos grožiu. COBB® iš naujo apibrėžia maisto gaminimą lauke, paversdama jūsų kelionę nepamirštamu nuotykiu.