Kokio tipo COBBeris esate?

PAPLŪDIMIO GERBĖJAS

Paplūdimys su saulės nubučiuotu smėliu ir raminančiomis bangomis yra jūsų šventovė. Jums patinka šiltos saulės pojūtis ant jūsų odos ir raminantis vandenyno garsas. Tačiau, kai ištinka alkis, pasirinkimas paprastai apsiriboja užkandžiais ir greitu maistu. Ilgesys karšto, ką tik kepto patiekalo prie kranto lieka nepatenkintas.

COBB® – tobulas palydovas tokiems paplūdimio mėgėjams kaip jūs. Mūsų nešiojamasis paplūdimio grilis sukurtas tam, kad jūsų atostogoms pakrantėje būtų malonu gaminti maistą lauke. Naudodami COBB® savo paplūdimio piknikus galite paversti gurmaniškais potyriais. Minimalus išdėstymas ir dizainas užtikrina, kad rami paplūdimio atmosfera išliks netrikdoma. Dabar mėgaukitės mėgstamais ant grotelių keptais patiekalais su šeima ir draugais mėgaudamiesi paplūdimio grožiu. COBB® paverčia jūsų išvykas paplūdimyje įsimintinais nuotykiais, patiekiant puikų maistą su saulės šviesa.

Naršykite mūsų nešiojamų grilio priedų asortimentą, įskaitant būtiniausius gaminius, pritaikytus jūsų kepimo paplūdimyje patirčiai.