Kokio tipo COBBeris esate?

ŽVEJYS

Kaip aistringas žvejys, jums puikiai sekasi sugauti laimikį ir produktyvią dieną ant vandens. Tačiau atėjus laikui paruošti ką tik sugautą žuvį, pasirinkimas gali būti ribotas. Darbas su sudėtingomis kepsninėmis arba tenkinimasi su pagrindine įranga gali atgrasyti.

COBB® nešiojamieji griliai, skirti žvejybai, yra tam, kad pagyvintų jūsų žvejybos nuotykius. Pritaikytas tokiems žvejams kaip jūs, kurie trokšta tobulo valgio laive, paplūdimyje ar upėje. Naudojant COBB® dienos laimikio paruošimas tampa tiesiog vėjas. Dėl kompaktiško dizaino ir naudojimo paprastumo jis yra patikimas jūsų žvejybos kelionių palydovas. Nesvarbu, ar mėgstate rūkytą, ant grotelių keptą ar keptą žuvį, COBB® kiekvieną kartą džiugina burnoje tirpstančiais rezultatais.

Dabar galite mėgautis sunkiai uždirbto laimikio skoniu prie pat vandens ir taip pagerinti bendrą žvejybos patirtį. Naršykite mūsų nešiojamų grilio priedų kolekciją ir įsitikinkite, kad jūsų žvejybos patiekalai bus tokie pat įsimintini, kaip ir istorijos, o ekskursijas lauke paverskite skaniais nuotykiais.