Kodėl COBB ?

NEŠIOJAMA IR AUKŠTOS KOKYBĖS KEPSNINĖ KEPTI LAUKE.

Padarykite kiekvieno kliento gaminimo lauke patirtį lengvą ir malonią.

Šiandienos gyvenimo tempas ir nuolatinis judėjimas neretai mus skatina ieškoti puikių sprendimų, kurie padėtų išlaikyti sveiką gyvenseną.

COBB® kelionė prasidėjo daugiau nei prieš 20 metų siekiant paprasto tikslo: sukurti saugesnį, ekonomiškesnį gaminimo būdą, kuris sumažintų gaisro pavojų. Mūsų pavadinimas kilo dėl to, kad kaip pirmąjį kuro šaltinį naudojame išdžiūvusią kukurūzų skilteles. Nuo šių kuklių pradžių COBB® išaugo į pasaulinį gyvenimo būdą, sukurtą padėti jums #GetMore iš gyvenimo ir nuotykių lauke. Jis tarnauja kaip universalus kompanionas, kuris sukelia revoliuciją gaminant maistą lauke ir kiekvieną patiekalą paverčiantis nepamirštama patirtimi. COBB® ne tik leidžia gaminti įvairiausius patiekalus lauke – nuo kepti ant grotelių ir grilinti iki rūkyti, virti ir skrudinti – bet ir sukuria ypatingą ryšį su gamta ir aplinka. Tai nešiojamas, universalus maisto gaminimo įrankis, kuris puikiai tinka tiek miesto terasoms, tiek atokiau nuo civilizacijos, laiveliams, kemperių ir paplūdimių mėgėjams. COBB® išskirtinai vertinamas dėl savo nešiojamumo, universalumo ir aukštos kokybės, leidžiančios mėgautis nuotykiais lauke be jokių apribojimų. #AdventureServed COBB® būdu – patirkite, kaip COBB® transformuoja jūsų lauko patirtis ir kasdienius valgius į neįkainojamas atsiminimus.

COBB® turi 3 svarbias produkto savybes

Kokybė

COBB® buvo sukurtas naujoviškai, siekiant pakelti gaminimą lauke į naujas siekio, lengvumo ir malonumo aukštumas. Šis aukštos kokybės gaminys pagamintas iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno, užtikrinančio ilgaamžiškumą ir pasižymi dizainu be jokių judančių dalių.

Nešiojami

COBB® pašalina kliūtis, trukdančias mėgautis malonumu lauke ir sprendžia patiriamus maisto gaminimo lauke iššūkius. Šios kompaktiškos viryklės sveria mažiau nei 4 kg ir yra lengvai nešiojamos į bet kurią vietą.

Universalūs

Vartotojai siekia įvairaus maisto gaminimo – kepimo, rūkymo, kepimo ant grotelių, kepimo, skrudinimo ar kt. Naudodamas įvairius priedus, COBB® siūlo vartotojams #daugiau patiekalų ir #daugiau variantų gaminant maistą lauke.