Kokio tipo COBBERIS esate?

VANDENS NUOTYKIŲ GERBĖJAS

Nuotykių ant vandens jaudulys nepaneigiamas. Nesvarbu, ar plaukiojate atviroje jūroje, ar ramiose upėse, gyvenimo laisvė laive yra neprilygstama. Tačiau valgio laikas kelia unikalių iššūkių laive. Dėl ribotos erdvės tradiciniai gaminimo būdai tampa nepraktiški, o dėl nuolatinio judėjimo ir stabilumo karštų, skanių patiekalų ruošimas gali tapti nelengva užduotimi.

Štai čia atsiranda COBB® nešiojamas grilis, skirtas naudoti valtyse , tinkantis tokiems laivininkams kaip jūs, kurie trokšta ne tik konservų ir sumuštinių. Dėl madingo nešiojimo krepšio ir kompaktiško dydžio galite būti tikri, kad visa maisto ruošimo įranga telpa vienoje vietoje. Su mūsų greitai užsidegančiais nešiojamaisiais grilio priedais, tokiais kaip CobbleStone arba dujų balionėliu, galite pagaminti maistą per 3 minutes ar mažiau, o dūmai bus minimalūs.

Tyrinėjant vandenis nereikia ieškoti kompromisų dėl skonio. COBB® suteikia maisto gaminimo lauke džiaugsmą. Mėgaukitės atvira jūra ir mėgaukitės mėgstamais patiekalais su COBB® .